تبلیغات
رازهای آفرینش - امتحان

امتحانا شروع شد

دوستای گلم امتحانا شروع شده و فکر نمکنم تا دوهفته ی دیگه بتونم مطلب بذارم این آخرین پستمه البته تا تاریخ 28/10/92 که آخرین امتحانم رو میدم

برام دعا کنید منم برایه همتون دعا میکنم

پس چی شد آپ بعدی تاریخ 28 دی 1392 همین ساعتا منتظر نظرای قشنگتون هستم

 

اینم از نکات امتحانی

همه ی ما قبل از امتحان یا یک اتفاق مهم دچار استرس و اضطراب می شویم. اما اگر اضطراب ما کم و مختصر باشد، می تواند باعث ایجاد انگیزه در ما شود. اما نگرانی زیاد مشکل ساز است، زیرا روی توانایی ما برای آماده شدن برای امتحان اثر منفی می گذارد.

یکی از روش هایی که می توان برای کم کردن استرس استفاده کرد، آماده شدن برای امتحان است. اگر شما برای امتحان آمادگی کافی نداشته باشید، استرس امری طبیعی است، اما اگر از آمادگی کافی برای امتحان برخوردار باشید، این اضطراب غیرمنطقی است.

آماده شدن برای امتحان را نباید کاملاً به شب امتحان اختصاص داد. تلاش زیاد برای یادگیری و تسلط بر مطالب درست در روز قبل از امتحان باعث استرس می شود. در شب امتحان نمی توان حجم زیادی از مطالب را یاد گرفت.

وقتی درسی را برای امتحان آمده می کنید از خودتان بپرسید چه سوالی ممکن است از این قسمت طرح شود.

اگر شما به نمره زیاد اهمیت دهید ممکن است باعث اضطراب زیاد در شما شود. نمره شخصیت و ارزش برای شما نمی آورد. شما تنها برای بدست آوردن اطلاعات و دانش باید مطالعه کنید.

بسیاری از دانش آموزان تصور می کنند که غذا و استراحت مانع مطالعه می شود، اما برای این که در امتحاناتتان موفق تر باشید باید حتماً این نکات را در نظر بگیرید.

امید وارم امسال هم مثل سال های قبل موفق باشیدتاریخ : چهارشنبه 18 دی 1392 | 02:21 ب.ظ | نویسنده : neda | نظرات

  • paper | خرید بک لینک | میله